Korkusuzca yürüyor – Fatih Kuşçu – Fotomaç ;
HEPSİ
  18 Aralık 2017, Pazartesi

  Korkusuzca yürüyor

  Martın başdöndüren hızını nisan ayına taşıyor. galibiyeti, ardından Terim'in cezalı maçlarında puan kayıpları, milli maç, UEFA, ve hatta 2020 incelemeleri derken bugüne geldik. Lider, iki hedefinde de korkusuzca yürüyor.
  Ezeli rakibi, Avrupa Ligi'nde çeyrek finalde. Medya Takip Merkezi'nin analizine göre, medyada en çok yer alıyor. Fenerbahçe'nin 77 bini aşkın haberini, Galatasaray, 48 bin haberle takip ediyor. eşleşmesi, Robben - Burak-
  Mendes iddiaları, Terim ailesinin tekerlekli sandalye kampanyasına destekleri hep geride kalmış. Dünya devi CNN, Aysal'ı GS TV stüdyosundan canlı yayına alıyor, İspanya "Türk istilası" manşetleriyle çalkalanıyor, ama içerde, sadece "Aziz Yıldırım'a 21 gün hak mahrumiyeti cezası" içerikli 6 binden fazla haber yazılıyor.

  Terim Madrid'e hazır
  Hal böyle olunca da, Galatasaray ile ilgili analizler, teknik / futbol içeriğinden çok, motivasyon / konsantrasyon ölçütüyle değerlendiriliyor.
  Terim'in teknik anlayışı, oyuncuların, "büyük takım" nitelikleriyle ne şekilde birleşeceği, 3 gün sonra Madrid'de görülecek. Bu maç, belli ki Madrid provasıydı. Düşük tempoyla başlayan maçı, istediği an hızlandırıyordu. Taraftarın, "İmparator" tezahüratıyla bağrına bastığı Terim,
  Madrid'e hazır, bunu gördük.

  • Fatih Kuşçu Fatih Kuşçu
   1. 31 Mart 2013, Pazar
   1. Gönder
    Yazdır
   2. A-
    A+


  YAZARLAR tümü
  Sitene Ekle
   BİZE ULAŞIN