Şam'da kayısı – Dr. Gürkan Kubilay – Fotomaç ;
HEPSİ
  18 Aralık 2017, Pazartesi

  Şam'da kayısı

  Önce Kadlec kaydı Fernandinho kötü vurdu, arkasından savunma önde yakalandı, Josue araya attı , Volkan da affetmedi. Bu 1 satır, F.Bahçe'yi maça yenik başlatıyordu.
  Ama temposu yüksekti maçın.
  F.Bahçe oyunu yıktı rakip alana, dönen toları Raul ve Topal alıyordu ama alamadıkları Bakambu ve Volkan'ın kontraları ile kalelerine geliyordu. Emenike kaçırdı o arada, oyunu dengeleme fırsatıydı. Soldan Caner ile geliyordu , bir de Kuyt kaçırdı kanat ortasından.
  Caner'in kanadından akın yiyip, Caner de çok sinirli olunca, Hasan ile değiştirdi onu Kartal. Tempo yüksekti ama üretemiyordu Fenerbahçe. Diego etkisizdi, Raul bu nedenle daha öne çıkıp, onun yapacaklarına soyununca da Beluschi ve Ozan ile orta sahayı hızlı geçebiliyordu .
  Rakip bu kadar kalabalık oyunca şut atmak da bir seçenek idi ama bu haftaya kadar ceza alanı dışından attığı 63 şutun hiç birinden gol bulamamış F.Bahçe bunu da pek başaramadı.

  Öyle bir gol kaçtı ki...
  Sonuçta, şok golün etkisini, hücumda iyi basma dışında atamayan Fenerbahçe ilk yarıyı yenik kapadı.
  Bursa'nın silahı ''hız'', Bakambu'ya, 2. yarı başında golü kaçırtan pozisyonu yarattı. Ayrıca daha önde oynamaya başladı Güneş'in takımı. Nitekim Beluschi de pozisyon buldu. Ama Meireles, Emenike'nin pasında öyle bir kaçırdı ki, kendi de anlamadı.
  Diego-Sow değişikliği ile Sow öne, Alper hücum arkasına gedi. Oyunun temposu düştü. Bu, Bursa'ya yarıyordu ama sık sık olan sakatlıklar da F.Bahçe'nin tempoyu arttırmasına izin vermiyordu. Kuyt'ın ortasının gol olması kalecinin de hatası idi. Sonra tempoyu arttırdı Fenerbahçe. Josue ve Bakambu'yu dışarı alıp, orta alanı güçlendirdi Güneş. Bu da F.Bahçe'ye çok ciddi tehlikeler de yaşattı ama Kadlec ayakta kaldı.
  Son 15 dakikada ciddi pozisyonlar veren Fenerbahçe için beraberlik ''bundan iyisi Şam'da kayısı'' sonucu idi.

  • Dr. Gürkan Kubilay Dr. Gürkan Kubilay
   1. 25 Kasım 2014, Salı
   1. E-Posta: gurkan.kubilay@fotomac.com.tr
   1. SMS: GKU yaz boşluk bırak mesajını yaz 4122'ye gönder.
    Yazarın KODU boşluk bırakıp, MESAJINIZI yazıp, 4122'ye gönderin.
    Örnek: Dr. Gürkan Kubilay'a mesaj göndermek istiyorsanız.
    GKU boşluk bırakıp, mesajınızı yazıp 4122'ye gönderin.
    Tüm operatörlerden servis 1.60 TL olarak ücretlendirilir.
    Servis sorgulamalı bir servis olup iptali yapılamaz.
    Müşteri Hizmetleri: 444 8881
   1. Gönder
    Yazdır
   2. A-
    A+


  YAZARLAR tümü
  Sitene Ekle
   BİZE ULAŞIN