İşte Mustafa Cengiz'in 'limit aşımı' yorumu - Son dakika Galatasaray videoları - Fotomaç
Videoyu Daralt

İşte Mustafa Cengiz'in 'limit aşımı' yorumu

Fotomaç Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Zeki Uzundurukan, TFF'nin 'limit  aşımı' kararıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in konuyla ilgili açıklamalarını da aktaran Uzundurukan şöyle konuştu:

"Mustafa Cengiz, 'Falcao'yu, işte önemli oyuncuları transfer ederken FFP var, kulüp lisans talimatı var, Galatasaray bu transferleri nasıl yapabilir? Denk bütçe uygulamasına uymayacak mı? diye Türkiye'yi ayağa kaldıranlar olmuştu' dedi. Tam cümlesi buymuş, ben onu telefon bağlantısı yurt dışıyla olduğu için tam anlayamadığım için Türkiye'ye gelince bu konuyla ilgili Türkiye'yi ayağa kaldıracağız şeklinde bir cümle kullandı. Bunu düzeltmek istiyorum."

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
11 Aralık 2019 , Çarşamba
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu

haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    SON DAKİKA