Erman Toroğlu: "TFF Başkanı, MHK Başkanı ve Ali Koç ofiste ne konuştular? - Son dakika Fenerbahçe videoları - Fotomaç
Videoyu Daralt

Erman Toroğlu: "TFF Başkanı, MHK Başkanı ve Ali Koç ofiste ne konuştular?

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un TFF'nin yaptığı 'limit aşımı' konusuyla ilgili yaptığı açıklamayı yorumladı.

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un TFF'nin yaptığı 'limit aşımı' konusuyla ilgili yaptığı açıklamayı yorumladı. Toroğlu yaptığı açıklamada "TFF Başkanı, MHK Başkanı ve Ali Koç ofiste ne konuştular? Yazdığım yazıyla ilgili henüz herhangi bir yalanlama yapılmadı" dedi.


  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
11 Aralık 2019 , Çarşamba
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu
  • 1
  • 1

haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    SON DAKİKA