Dehşet verici – Fotomaç – 22 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  11 Aralık 2017, Pazartesi
  Dehşet verici

  Liv Hospital Basketbol takımının Coach'u Ergin Ataman, Kızılyıldız taraftarlarının çıkardığı olaylar karşısında "dehşete düştüğünü" söyledi.

  Abdi İpekçi Salonu'na takımdan 15 dakika sonra geldiğini belirten Ergin Ataman gördüklerini şöyle anlattı:

  "Ben salona gelirken 300 tane zıpır, çünkü ellerinde bilet olmadan burayı Patagonya Cumhuriyeti zannettiler. Buna emniyetimiz de nasıl müsaade etti anlayamadım. Yedikule sahilden toplu bir şekilde 300 kişi toplu halde yolu kapatarak geliyorlar ben de bizim taraftarlar zannettim. Bir baktım üzerlerinde renkleri yok solandaki genel menajeri aradım ne oluyor diye. O'da zannetmiyorum herhalde bizim taraftar geliyor dedi. Galatasaray taraftarına karşılık yaptıkları çok büyük terbiyesizlik. Benim önümde oldu taraftara saldırdılar, polise saldırdılar meşalelerle. Bu konuda gerekli cezaları almasını bekliyoruz Kızılyıldız takımının. Bu kabul edilemez. Ellerinde bilet olur gelirler olabilir ama bilet olmadan maça gelmelerine izin verilmediği halde 300 kişilik bir grup İstanbul'da toplu halde yürüyüp gelip de burada Galatasaray taraftarına ve polise nasıl saldırır ? Taraftarımıza geçmiş olsun diyorum ama daha sonra gördüm ki bizim taraftarımız net bir şekilde püskürttü onları"
  1. 22 Kasım 2014, Cumartesi
  2. Güncelleme: 12:33
  Etiketler:

  Dehşet verici haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN