Anlaşma çok yakın – Fotomaç – 31 Mayıs 2016 ;
HEPSİ
  15 Aralık 2017, Cuma

  Anlaşma çok yakın

  Anlaşma çok yakın

  Genel Sekreteri , “Başkanımız Muharrem Usta, firmalarla görüşüyor. Kısa sürede sonuçlandıracağız” dedi. Meriç, Yanal ile kadro planlaması yaptıklarını da dile getirdi

  Genel Sekreteri Gençağa Meriç, sponsorluk müjdesi verdi. Meriç, "Başkanımız Muharrem Usta, firmalarla görüşüyor. Sponsorluk görüşmelerinde son aşamaya gelindi. Bu konuda ciddi çalışmalarımız oldu. Kısa sürede sonuçlandıracağız. Bunun haberini verebilirim" diye konuştu. Genel sekreter, yeni teknik direktörleri Ersun Yanal ile birlikte gelecek sezonun kadro planlamasını yapmaya başladıklarını da dile getirdi.

  Kadro 25'e inecek
  25 kişilik kadro ile yola devam edeceklerini belirten Meriç, kadro yapılanmasıyla ilgili ciddi bir çalışma içerisinde olduklarını açıkladı. Meriç, "Hocamızla birlikte takımda kimler kalacak, kimler gidecek, kimler gelecek hepsinin üzerinde duruyoruz. Bu planlama çerçevesinde hareket edeceğiz" diye konuştu.
  1. 31 Mayıs 2016, Salı
  2. Güncelleme: 23:31

  Anlaşma çok yakın haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN