Bülbüloğlu: Ceza almamak büyük başarı - Son dakika Trabzonspor haberleri - Fotomaç
05 Haziran 2020, Cuma

Bülbüloğlu: Ceza almamak büyük başarı

Bülbüloğlu: Ceza almamak büyük başarı

Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, ile varılan anlaşma için “Men cezası almamak hakikaten büyük bir başarı” diye konuştu

, Kulübü Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, UEFA Kulüp Finansal Kontrol Komitesinin, finansal fair play kriterlerine uymadığı gerekçesiyle bordo-mavililere verdiği kadro kısıtlaması ve para cezasına ilişkin, "Avrupa'dan men cezası almamak büyük bir başarı" dedi. Önder Bülbüloğlu, göreve geldikten sonra kendisinin öncelikli olarak 'dan görüşme talep ettiğini, daha sonra da bu görüşmeleri sürdürdüklerini belirtti. Kulüp başkanı Muharrem Usta ve arkadaşlarının, bu süreçte çok emek sarf ettiğini kaydeden Bülbüloğlu, "Güzel yönettiğimiz bir süreçti. Avrupa'dan men cezası almamak büyük bir başarı" diye konuştu.

3 yıl takip edileceğiz
Bülbüloğlu, kendilerine verilen 2 milyon euro'luk cezanın ilk etapta 1 milyonunu ödeyeceklerini aktararak, "Geri kalan kısmını da ben çok ceza olarak görmüyorum. Biz gidip UEFA'ya 'Bu kulübü, bu şartlarda, şu bütçelerde 3 yılda düze çıkaracağız.' dedik. Sunduğumuz mali disipline, bize, projelerimize güvendiler, inandılar. Dürüstçe, samimi bir şekilde her şeyi ortaya koyduk. Yoksa kulüpte böyle bir durum varken men almadan atlatmak kolay değildi." ifadelerini kullandı. UEFA'nın 3 yıl boyunca kulübü inceleyeceğini belirten Bülbüloğlu, "Biz kulübü düze çıkarmak istiyoruz. Kulübün kurtuluşu da budur. Bütçeye sadık kalacağız" dedi.

  1. 21.5.2016

Bülbüloğlu: Ceza almamak büyük başarı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
SON DAKİKA