Trabzonspor: Şike süreci devam ediyor – Fotomaç – 20 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  12 Aralık 2017, Salı

  : Şike süreci devam ediyor

  Trabzonspor: Şike süreci devam ediyor

  Kulübü, basında yer alan " 2010-2011 sezonunun şampiyonunu ilan etti" başlıklı haberlere ilişkin, "Şike süreci"nin devam ettiğini bildirdi.

  Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yayımlanan açıklamada, bugün bazı medya organlarında şike süreciyle ilgili "müjde" içerikli haberlerin yer aldığı belirtildi.

  Bu haberlere rağmen 2010-2011 sezonunda yapılan şike nedeniyle tarafından 'den 4 kulübe ceza verildiği kaydedilen açıklamada, "Şikeyi destekleyen medyaya göre, 'UEFA bir kulübe şike yaptığı için ceza verebilir ama aynı zamanda o kulübü meşru hak sahibi olarak görebilir" ifadesi kullanıldı.

  Açıklamada, söz konusu haberde UEFA müfettiş raporunun içeriğinin çarpıtıldığı vurgulanarak, şunlar kaydedildi:

  "Müfettişin görüşü hakkında karar vermek üzere, UEFA Disiplin Kurulu 11 Aralık tarihinde toplanacaktır. Disiplin Kurulu'nun kararına itiraz edilmesi durumunda UEFA Temyiz Kurulu konuyu ele alacaktır. ve CAS da konuyu değerlendirmeye yetkilidir. Şike süreci devam etmektedir. Kulübü, ana akım medyayı hayal kırıklığına uğratmaya devam edecektir."
  1. 20 Kasım 2014, Perşembe
  2. Güncelleme: 13:52
  Etiketler:

  Trabzonspor: Şike süreci devam ediyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN