Hayal bile edemezler – Fotomaç – 19 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  11 Aralık 2017, Pazartesi

  Hayal bile edemezler

  Hayal bile edemezler

  Başkan Hacıosmanoğlu, "Bu kadronun hayalini bile kuramayanların seviyesiz eleştirileri, Büyük 'un önündeki en büyük engeldir. Bunlarla mücadele edeceğiz" dedi

  Başkan , Trabzonsor dergisindeki yazısında transfer ve kulübün borçlandırılmasıyla ilgili eleştirilere sert cevap verdi. Başkan, "Bir kurumun başarısı için çalışmakla, kendi başarısı için çalışmak arasındaki farkı her gün daha iyi görmeye başlıyoruz. Doğruluğuna inandığımız olguların arkasında gitmeye, şartlar ne olursa olsun devam edeceğiz" dedi. Hacıosmanoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Avrupa'nın önde gelen isimleri ile güçlendirdiğimiz kadronun hayalini bile kuramayan kişilerin, haksız, seviyesiz cümlelerle yaptıkları sözüm ona eleştiriler, Büyük 'un önündeki en büyük engeldir. Dışarıdaki rakipler ile yaptığımız mücadelenin daha fazlasını Trabzonspor'un önünde duranlarla da yapacağız. Şampiyonluğa önce kendiniz inanmalısınız. Şike sürecinde de sonuç alacağız."

  1. 19 Kasım 2014, Çarşamba
  2. Güncelleme: 02:22

  Hayal bile edemezler haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN