İnşallah çıkar

Nihat Özdemir'in "Başkanımız cuma (yarın) tahliye olursa, Trabzon'a onunla gitmek isteriz" sözlerine, Trabzonspor cephesinden dostane bir yanıt geldi

Trabzonspor Haberleri Giriş Tarihi: 29 Mart 2012 Perşembe 00:18 Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2012 Perşembe 01:24
Trabzonspor Asbaşkanı , F.Bahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir'in, "Aziz Yıldırım cuma günü tahliye olursa, Trabzon'a başkanımızla gitmek isteriz" açıklamasına çok şık bir yanıt verdi. Şakar, "Aziz Yıldırım inşallah hürriyetine kavuşur, bir an önce çıkar. Biz kimsenin içeride olmasından memnunluk duyacak bir kulüp ve insanlar değiliz. Gelirlerse en iyi şekilde Trabzon'un dostluğunu ve misafirperverliğini göstermek isteriz. Mahkemedeki açıklamalarını da oradaki psikolojisine bağlamak istiyorum. Adaletin en doğru kararı vereceğini umuyoruz" dedi.

ŞAMPİYONLUK ŞANSIMIZ AZ
Fenerbahçe ile hafta sonu normal bir lig maçı oynayacaklarının altını çizen Şakar, "Zokora tek cezalı oyuncumuz. Onun dışında bir eksik yok. Oyuncularımız hırslı, arzulu ve istekli. Amacımız en azından ikinci sırayı alıp, Şampiyonlar Ligi'ne katılmak. Fenerbahçe ile puan farkını azaltmamız gerekiyor. Bu maçı alırsak puan farkı 7'ye inecek" dedi. Şampiyonluk şansını da değerlendiren Şakar, "Biraz gerçekçi olmak lazım. Şansımız tabii ki az. Bu sezon sıkıntılı geçti. 11 maç daha fazla oynadık. Bu gitgeller ve dedikodular takımı yıprattı. Bu sezonu takımımız için kayıp bir yıl olarak görüyorum" ifadesini kullandı.

AMA BURAK'A TEKLİF GELMEDİ
Burak Yılmaz'ın durumu hakkında da açıklamalarda bulunan Şakar, "Sözleşmesinde 5 milyon euro'luk maddenin olduğu doğru. Ama şu ana kadar bize gelen bir teklif yok. Burak'ın Trabzonspor'u bırakıp Avrupa'ya dahi gideceğini sanmıyorum" diye konuştu.

TARAFTARIMIZA GÜVENİYORUM
Taraftarlara de mesaj gönderen Nevzat Şakar, şöyle konuştu: "Bu yıl hiç ceza almadık. Ayrıca centilmenlik sıralamasında da ilk üç arasındayız. Sahamız hiç kapanmadı. Fenerbahçe'ye de dostluk ve centilmenliğini gösterecektir. Taraftarımıza güveniyoruz."
SON DAKİKA