İstediğimizi aldık

"Dışarıda kalmak iyi bir şey değil. Direkt sürecin içinde olduk, istediğimizi de aldık. Federasyonda 2 üye ile temsil edileceğiz"

Trabzonspor Haberleri Giriş Tarihi: 29 Şubat 2012 Çarşamba 00:10 Güncelleme Tarihi: 29 Şubat 2012 Çarşamba 02:10
Başkanı , takımın son durumu, TFF seçimleri ve bundan sonrası için beklentilerini açıkladı. Federasyon başkanlığı seçimleriyle ilgili konuşan Şener, "Sürecin dışında kalmak iyi bir şey değil. Direkt sürecin içinde olduk ve istediğimizi de aldık. Federasyonda 2 üye ile temsil edileceğiz. Kişisel menfaat ya da hırs peşinde koşup karar vermem. Kulübü temsil ediyoruz. Süreci iyi yönettik. Destekleme konusunda bir hatamız olmadı" dedi.

TAKIM ÇOK YIPRANDI
Takımın ligdeki konumunu da değerlendiren Şener "Evet, ligdeki yerimiz kötü. Çok puan kaybettik. Bunları beklemezdim. Gözle görülür bir motivasyon sorunumuz var. Kafaların dağınık olduğu belli. Galatasaray, sadece futbola odaklandı ve şu an zirvede. Biz ise savcısıydı, iddianamesiydi, Avrupa yoluydu derken çok yıprandık. Birçok sorun aşıldı ve artık sadece futbola döneceğiz. Beşiktaş maçıyla birlikte yepyeni bir sayfa açacağız. Playoff'a kalacağız" ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN