Liglerde program belli oldu! - Son dakika Süper Lig haberleri - Fotomaç
18 Haziran 2019, Salı

Liglerde program belli oldu!

Liglerde program belli oldu!

Futbolda Süper Lig'e 29'uncu, Spor Toto 1. Lig'e 30'uncu hafta maçlarıyla devam edilecek. 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 32'nci hafta karşılaşmaları oynanacak.

Futbolda Süper Lig'e 29'uncu, Spor Toto 1. Lig'e 30'uncu hafta maçlarıyla devam edilecek. 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 32'nci hafta karşılaşmaları oynanacak.

yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig
Bugün:

20.30 Kasımpaşa-Bursaspor ()

Yarın:
16.00 Trabzonspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Medical Park)

16.00 Akhisarspor-Antalyaspor (Spor Toto Akhisar)

19.00 Göztepe-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bornova)

19.00 Galatasaray-İstikbal Mobilya Kayserispor (Türk Telekom)

21 Nisan Pazar:
13.30 MKE Ankaragücü-Atiker Konyaspor (Eryaman)

16.00 Medipol Başakşehir-Çaykur Rizespor (3. İstanbul Başakşehir )

19.00 Aytemiz Alanyaspor-Fenerbahçe (Bahçeşehir Okulları)

Pazartesi:

20.00 Demir Grup Sivasspor-Beşiktaş (Yeni 4 Eylül)

Spor Toto 1. Lig
Bugün:

19.00 Birevim Elazığspor-Osmanlıspor (Yeni Malatya)

Yarın:
14.00 Ümraniyespor-Eskişehirspor (Ümraniye Belediyesi)

14.00 Giresunspor-Abalı Denizlispor (Giresun Atatürk)

19.30 Gençlerbirliği-İstanbulspor (Eryaman)

21 Nisan Pazar:
14.00 Boluspor-Gazişehir Gaziantep (Bolu Atatürk)

16.30 Afjet Afyonspor-Altınordu (Zafer)

16.30 Altay-Hatayspor (İzmir Atatürk)

19.30 Adanaspor-Adana Demirspor (5 Ocak Fatih Terim)

22 Nisan Pazartesi:

19.00 Balıkesirspor Baltok-Kardemir Karabükspor (Balıkesir Atatürk)

TFF 2. Lig
Kırmızı Grup

21 Nisan Pazar:

15.30 Konya Anadolu Selçukspor-Darıca Gençlerbirliği (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

15.30 Etimesgut Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.30 Bandırmaspor Baltok-Menemen Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

15.30 Tarsus İdmanyurdu-Fatih Karagümrük (Tarsus İlçe)

15.30 BAK Spor-Sivas Belediyespor (Ankara OSTİM)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Fethiyespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.30 Pendikspor-Tuzlaspor (Pendik)

15.30 Şanlıurfaspor-Tokatspor (Şanlıurfa GAP)

15.30 Zonguldak Kömürspor-Kırklarelispor (Karaelmas Kemal Köksal)

Beyaz Grup
21 Nisan Pazar:

15.30 Bayrampaşa-Manisaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.30 Anadolu-Sarıyer (Niğde 5 Şubat)

15.30 İnegölspor-Sancaktepe Belediyespor (İnegöl İlçe)

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Amed Sportif Faaliyetler (Bodrum İlçe)

15.30 Kastamonuspor 1966-Sakaryaspor (Gazi)

15.30 Yılport Samsunspor-UTAŞ Uşakspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

15.30 Eyüpspor-Ankara Demirspor (Esenler)

15.30 Keçiörengücü-Hacettepe (Ankara Aktepe)

TFF 3. Lig
1. Grup

Pazar:

15.30 Erzin Belediyespor-Körfezspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Nazilli Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

15.30 Yomraspor-Artvin Hopaspor (Yomra İlçe)

15.30 Petrolspor-Kozan Belediyespor (Batman Yeni Şehir)

15.30 Hekimoğlu Trabzon-Tire 1922 ()

15.30 Şile Yıldızspor-Nevşehir Belediyespor (Stat henüz açıklanmadı)

15.30 Erbaaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Erbaa İlçe)

15.30 Ergene Velimeşespor-Silivrispor (Ergene Velimeşe)

2. Grup
21 Nisan Pazar:

15.30 Sultanbeyli Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

15.30 Pazarspor-Kırşehir Belediyespor (Pazar İlçe)

15.30 Yeni Orduspor-Kemerspor 2003 (Ordu 19 Eylül)

15.30 Düzcespor-Elaziz Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Ofspor-Altındağ Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

15.30 Bergama Belediyespor-Esenler Erokspor (Bergama 14 Eylül)

15.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Alibeyköyspor (Ziya Altınoğlu)

15.30 Adıyaman 1954-Karşıyaka (Adıyaman Atatürk)

15.30 Kızılcabölükspor-Osmaniyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

3. Grup
21 Nisan Pazar:

15.30 İl Özel İdare-Karacabey Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

15.30 Bucaspor-Gölcükspor (Yeni Buca)

15.30 Diyarbekirspor-Muğlaspor (Diyarbakır)

15.30 Cizrespor-Yeni Çorumspor (Cizre İlçe)

15.30 Payasspor-Turgutluspor (Payas İlçe)

15.30 Serik Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Serik İsmail Oğan)

15.30 Bağcılarspor-1461 Trabzon (Bağcılar Mahmutbey)

15.30 Kocaelispor-Ankara Adliyespor (Kocaeli)

15.30 Halide Edip Adıvarspor-Anagold 24 Erzincanspor (Yusuf Ziya Öniş)

  1. 19.04.2019

Liglerde program belli oldu! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN