İstifa ettiler! – Fotomaç – 14 Mayıs 2016 ;
HEPSİ
  17 Aralık 2017, Pazar

  İstifa ettiler!

  İstifa ettiler!

  Federasyonu, Dopingle Mücadele Kurulu'nun ve Osmanlıspor'un dün akşam gerçekleştirdikleri antrenmanın ardından bazı futbolculara doping kontrolü yapmasıyla ilgili açıklamada bulundu.

  Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, " Dopingle Mücadele Kurulu tarafından dün ve Osmanlıspor kulübü futbolcularına yapılan müsabaka dışı doping kontrolleri kamuoyu nezdinde tartışmaya sebep olmuştur. Müsabaka dışı doping kontrolleri bu sene test aşamasında olan bir uygulamadır. Dün kulüplerimize yapılan müsabaka dışı uygulama, Dopingle Mücadele Talimatı'nın 13. Maddesi'ne kişisel bir yorum katılarak yapılmış ve maksadını aşan bir uygulama olmuştur.

  Konuyu değerlendiren TFF Dopingle Mücadele Kurulu başkan ve üyeleri istifalarını vermiş ve istifaları TFF Yönetim Kurulu tarafından 14 Mayıs 2016 tarihinde kabul edilmiştir. Dün alınan numuneler tüm dopingle mücadele uygulamalarında olduğu gibi test laboratuvarlarına gönderilmiştir" denildi.

  1. 14 Mayıs 2016, Cumartesi
  2. Güncelleme: 11:43
  Etiketler:

  İstifa ettiler! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN