Skibbe 'da

Futbolda şike soruşturması kapsamında tutuklanan teknik direktör Bülent Uygun'un sözleşmesini tek taraflı fesheden , yeni teknik direktör arayışlarını sonlandırdı.

Süper Lig Haberleri Giriş Tarihi: 17 Temmuz 2011 Pazar 16:15 Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2011 Pazar 16:41
'un yeni teknik direktörü Michale Skibbe oldu. Es Es, Alman teknik adam ile üç yıllık anlaşma sağladı. Kulübün resmi internet sitesinden de "Teknik Direktörümüz Skibbe" başlıklı haberle duyuru yapıldı.

BAŞKAN ÜNAL DA AÇIKLADI

Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, Alman teknik direktör Michael Skibbe'nin, lig ve kupa hedeflerini gerçekleştirmek üzere 3 yıllığına Eskişehirspor teknik direktörü olduğunu bildirdi.

Ünal, Eskişehirspor'un resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, görüşmeler sonucunda Eskişehirspor'un hedefleri ve prensipleri doğrultusunda Alman teknik direktör Michael Skibbe ile anlaştıklarını belirterek, Skibbe'nin fikirleriyle Eskişehirspor'un hedeflerinin örtüştüğünü kaydetti.

Skibbe ile ekonomik konularda da tam bir anlaşma zemininde olduklarını ifade eden Ünal, şunları kaydetti: ''Skibbe, lig ve kupa hedeflerimizi gerçekleştirmek üzere 3 yıllığına Eskişehirspor teknik direktörü olmuştur. 1-2 gün içerisinde resmi imzayı atarak, Belçika kampına katılacak. Kendisinin 1 yabancı ve 1 yerli yardımcısı da teknik ekipte yer alacak. Eskişehirspor'da bir çok başarılara imza atacağız.''

BİZE ULAŞIN