'a Arjantinli kaleci

, Souleymanou Hamidou'nun gönderilmesinden sonra kaleci sorununun 26 yaşındaki Arjantinli ile çözdü. Navarro, Kayserispor ile 4 yıllık sözleşmeye imza attı.

Süper Lig Haberleri Giriş Tarihi: 30 Haziran 2011 Perşembe 15:41 Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2011 Perşembe 23:04
Kadir Has Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde konuşan Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, önemli bir kaleci transfer ettiklerini söyledi. Hurma, Navarro'nun takıma güç katacağını da vurgulayarak, "Yine çok önemli bir oyuncu transferinde birlikteyiz. Nicalos Navarro Arjantin Milli takımının her kademesinde oynamış, A Milli takımda ise zaman zaman görev almış önemli bir oyuncu. Önümüzdeki yıllarda da Arjantin Milli takımında oynayacağını biliyoruz. Direk oynayacağı umuyoruz, çünkü Arjantin'deki en önemli 4 kaleciden bir tanesi. Takımımıza da güç katacağına inanıyoruz. Bu transfere çok emek harcandığını da söylemek isterim. Bu nedenle de emeği geçen her kese teşekkür ederim" dedi.

4 yıllık imzayı atan başarılı kaleci Nicalas Navvaro ise, hedefleri olan bir takıma geldiğini için mutlu olduğunu söyledi. Navarro, "Şampiyonluğa oynayan ve hedefleri olan bir takımı tercih ettim. Bu nedenle oldukça mutluyum. Burada iyi bir sezon geçirip takımımızı hak ettiği yerlerde görmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN