İmzalar atıldı

, Fenerbahçe'den ve ile sözleşme imzaladı.

Süper Lig Haberleri Giriş Tarihi: 28 Haziran 2011 Salı 13:04 Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2011 Salı 13:05
Kulüp genel menajeri Süleyman Hurma, bazı yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla kulüp tesislerinde düzenlenen imza töreninde, başarılı iki futbolcuyu daha kadrolarına katmanın sevincini yaşadıklarını ifade etti.
Her iki futbolcudan da büyük başarılar beklediklerini ifade eden Hurma, şunları söyledi:

'İlhan, hem oynadığı futbol hem insani yönüyle Türk futbolunda önemli bir isim. Takımımıza oynadığı futbolun yanı sıra manevi olarak da çok şey katacağına inanıyoruz. Takım kaptanı gibi transfer ettik. Okan da Türkiye'deki genç yeteneklerden biri. Takımımızda milli takıma yükselmesini bekliyoruz. Bu transferlerin gerçekleşmesindeki katkıları nedeniyle Fenerbahçe Kulübü ve Başkan Aziz Yıldırım'a teşekkür ediyoruz. Değerli oyuncular transfer ettik. Bu oyuncularla birlikte şampiyonluk yolunda mücadele edeceğiz.''

'da olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden , Fenerbahçe'de şampiyonluk gördüğünü, burada da Kayserispor camiasına yakışır şekilde mücadele edeceğini kaydetti.

da Kayserispor'da kendisi gibi çok sayıda genç futbolcu bulunduğunu, bu durumun hırs ve mücadeleyi beraberinde getireceğini söyledi.

Savunma oyuncuları İlhan Eker'in 3 yıllık, Okan Alkan'ın da kiralık olarak 2 yılık sözleşme imzaladığı bildirildi.

BİZE ULAŞIN