'da sağlık kontrolü

Süper Lig takımlarından 'da, futbolcular sağlık kontrolünden geçti.

Süper Lig Haberleri Giriş Tarihi: 26 Haziran 2011 Pazar 12:00 Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2011 Pazar 12:00
Kulüp doktoru Yusuf Bozfırat ile birlikte Medical Park Hastanesi'ne gelen oyuncular Cenk Tosun, Cenk İşler, Murat Ceylan, Mahmut, Ferdi, Emre, Elyasa, Taşkın, Süleyman, Karcameskas, Popov, Orhan, Muhammet, Mehmet, Yasin, Bekir, Olcan, Serdar, Yasin Pehlivan, Eray, Hakan, Alper ve Şenol genel sağlık kontrollerinden geçti.

Oyuncuların yapılan kontrollerinde, sağlıklı oldukları ve önemli bir hastalık ya da sakatlığa rastlanmadığı gözlendi. 'da bugün başlayan genel sağlık kontrolüne katılmayan diğer oyuncuların da önümüzdeki günlerde hastaneye gelerek, genel sağlık kontrolünden geçecekleri belirtildi.

Gaziantepspor Kulübü Doktoru Yusuf Bozfırat, burada yaptığı açıklamada, her yıl olduğu gibi bu yıl da futbolcuların genel sağlık kontrollerinin yapıldığını söyledi. Bozfırat, sağlık kontrolü için hastaneye bugün itibariyle 23 futbolcunun geldiğini, diğer futbolcuların da en kısa zamanda sağlık kontrolünden geçeceğini ifade etti. Bozfırat, sporcuların başarısı için genel sağlık kontrollerinin önemli olduğunu, kulüp olarak bu konuda çok titiz davrandıklarını dile getirdi.

Medical Park Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Cüneyt Saraçoğlu da futbolcuların başarısı ve olası sakatlıkların erken tespit edilerek gereken tedavilerin yapılması açısından genel sağlık kontrollerinin çok önemli olduğuna işaret etti.

BİZE ULAŞIN