Es-Es kontrolden geçti

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Eskişehirsporlu futbolcular özel bir hastanede sağlık kontrolünden geçti.

Süper Lig Haberleri Giriş Tarihi: 25 Haziran 2011 Cumartesi 18:07 Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2011 Cumartesi 18:11
Siyah kırmızılı futbolcular ve teknik kadronun katıldığı sağlık taramasında futbolcular, önce chek-up, ardından rutin taramalarından geçti.

Teknik direktör Bülent Uygun, her sezon başında rutin olarak çeşitli sağlık kontrollerinden geçerek, olası bir sıkıntıya ve probleme karşı önlem aldıklarını ifade etti.

Siyah-Kırmızılı takımın transfer çalışmaları hakkında da açıklamalarda bulunan Uygun, "Kamara geldi, bu bizim için çok önemli. Çünkü Kamara'nın 3 değişik mevkide oynama özelliğe sahip. Dolayısıyla çok özel bir futbolcu transfer ettiğimizi düşünüyorum. Onun dışında Webo'nun menajeri ile bir görüşme yapacağız. Pazartesi günü de Eskişehir'e bekliyoruz." dedi.

Yeni sezonda ligde ve kupada hedefleri olan bir takım olmayı planladıklarını belirten Uygun, "Başımızda Halil Ünal gibi bir başkan, arkamızda da böylesine büyük taraftar topluluğu olduğu sürece başarılı olmamak içten değil. Bu sezon Avrupa Kupaları'na gidecek anahtarı almak için elimizden gelenin en iyisini göstermek durumundayız" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN