Bir çöküşün hikayesi – Fotomaç – 19 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  13 Aralık 2017, Çarşamba

  Bir çöküşün hikayesi

  Bir çöküşün hikayesi

  Hepimizin gözbebeği ay-yıldızlı ekibimizde bir süredir akıl almaz işler oluyor. Milli Takım'da kapalı kapılar ardında neler yaşandığını açıklıyoruz

  F.Bahçeli futbolcular Milli Takım'a gitmek istemiyor. Eskiden oyuncuların kaynaştığı, kenetlendiği Milli Takım kamplarının artık oyuncuların psikolojisini bozduğunu söylüyorlar. Milli Takım'da inanılmaz bir gruplaşma var. Takım; F.Bahçeliler, Galatasaraylılar, Beşiktaşlılar ve gurbetçiler diye dörde bölünmüş. Kimse saha dışında birbiriyle konuşmuyor.

  TAKTİK DEĞİL HUZUR LAZIM
  Futbolcular koşa koşa gittikleri Milli Takım'da adeta kabus yaşıyor. Hem sürekli baskı altındalar, psikolojileri bozuluyor hem küfür yiyorlar hem de sakatlık riskiyle karşı karşıyalar. Milli Takım, "milli" olma özelliğini çoktan kaybetmiş durumda. Silahlar çekiliyor, yumruklar havada uçuşuyor. Bütün oyuncular patlamaya hazır bir bomba gibi. Milli Takım'ın yetişmiş oyuncuya, iyi bir taktisyene ihtiyacı yok; huzura ihtiyacı var. Sadece taktik değil, huzur da veren, sevgi de veren teknik heyete ihtiyacı var.

  EMRE BOL  1. 19 Kasım 2014, Çarşamba
  2. Güncelleme: 02:23
  Etiketler:

  Bir çöküşün hikayesi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN