1 yıl ceza alabilir – Fotomaç – 17 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  14 Aralık 2017, Perşembe

  1 yıl ceza alabilir

  1 yıl ceza alabilir

  Disiplin Talimatı gereği, sahayı terk ettiği için Volkan'a 2 aydan 1 yıla dek men cezası gelebilir. de 65 ile 130 bin TL arası cezaya çarptırılabilir

  Kazakistan maçı öncesi edilen üzerine sahayı terk eden , talimatlar gereği 2 ay ile 1 yıla dek men cezası ile karşı karşıya kalabilir. Volkan, bir taraftarın küfürleri üzerine eldivenlerini çıkarıp, sahayı terk etti ve soyunma odasına gitti. Milli kalecinin bu hareketi sonrası Disiplin Taimatı'nın 51. maddesi gündeme geldi. İşte o talimat: "Yayın yoluyla veya yazılı tebligata rağmen haklı bir sebebi olmaksızın, resmi veya özel milli müsabakalara veya hazırlık çalışmalarına katılmayan veya geç katılan veya çalışma ve müsabaka yerini terk eden futbolcular 2 aydan 1 yıla dek müsabakalardan men cezası ile cezalandırılır. İhlalin niteliğine göre, futbolcunun bağlı bulunduğu kulübe de 65 bin TL ile 130 bin TL arasında para cezası verilir."

  1. 17 Kasım 2014, Pazartesi
  2. Güncelleme: 20:54

  1 yıl ceza alabilir haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN