Milli takımda 4 futbolcu kadro dışı – Fotomaç – 21 Mayıs 2012
26 Mayıs 2019, Pazar

Milli takımda 4 futbolcu kadro dışı

Milli takımda 4 futbolcu kadro dışı

Yurt dışı hazırlık kampı için bugün Avusturya'ya gidecek olan 'da üç futbolcu sakatlıkları nedeniyle aday kadrodan çıkarıldı. Ailevi nedenlerden dolayı dün kendisine izin verilen Tolga Zengin de aday kadronun dışında kalan diğer isim oldu.

Sağlık Ekibi Başkanı Dr. Sarper Çetinkaya tarafından verilen bilgiye göre, İstanbul'da yapılan kontrollerde Gökhan Gönül'ün sağ uyluk biceps kasında grade II-III yırtık tespit edildi. Oyuncunun tedavisine İstanbul'da devam edilecek. Sağ ayak bileğinde geçirilmiş bağ lezyonu ve kemik ödemi bulunan Olcan Adın tedavi amaçlı olarak aday kadrodan çıkarıldı. Geçtiğimiz ay iki kasığından ameliyat geçiren Mehmet Ekici'nin de tedavisinin kulübünde devam etmesinin uygun olacağına karar verildi.

Aday kadrodan çıkarılan futbolcuların dışında sağ dizinde sakatlık bulunan Sinan Bolat ve sol dizinde enfeksiyon tespit edilen Volkan Demirel'in tedavilerine milli takım kampında devam edilecek. Bu futbolcular, sakatlıklarında yeterli iyileşme sağlandığı takdirde özel maçlarda forma gidebilecekler.
  1. 21.05.2012

Milli takımda 4 futbolcu kadro dışı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN