Torku Konyaspor'a 'şeker' gibi sponsor – Fotomaç – 03 Kasım 2014
HEPSİ
  23 Mart 2018, Cuma

  Torku Konyaspor'a 'şeker' gibi sponsor

  Torku Konyaspor'a 'şeker' gibi sponsor

  Konya Şeker, Toto Süper Lig ekiplerinden Torku Konyaspor'un stadı Konya Büyükşehir Torku Arena'ya 1 yıllığına isim sponsoru oldu.

  Konya Büyükşehir Torku Arena Stadı'nda gerçekleştirilen sponsorluk anlaşmasına Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk ve Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

  Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, "Konya Büyükşehir Belediyesi'nin inşa ettiği bu muazzam statta bu sezon elimizden geldiği kadarıyla başarılar için çalışacağız. 'de yaşanan son ekonomik gelişmelerle şampiyon takımlar için bile sponsorluklar azalmıştı. En zor günlerimizde bile yanımızda gördüğümüz Torku markasına ve Konya Şeker'e verdikleri tüm destek için Sayın Recep Konuk'un şahsında teşekkür ediyorum." dedi. Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk ise "Torku Konyaspor'a desteğimizi artırarak sürdürüyoruz. Konya'nın gururu yeşil-beyazlı takımımıza 3 yıldır sponsoruz. Torku olarak biz ilk defa bugün Torku Konyaspor'un yanında yer almıyoruz. Torku Konyaspor'dan herkesin ümidini kestiği dönemde de biz buradaydık. Biz Torku Konyaspor'un yanında ve destekçisiydik. Sadece destek olmakla da kalmadık, şehir gücünüzü birleştirin dediğinde tereddüt etmeden profesyonel liglerde mücadele eden takımımızı da Torku Konyaspor'un çatısı altına emanet ettik.

  Bugün de birçok kurumun sponsorluktan çekindiği ve çekildiği bir dönemde Torku Konyaspor'a hem isim sponsoru hem de stat sponsoru olduk. Sponsorların çekildiği, seyircinin tribünden kaçtığı bir süreçte Torku'nun Torku Konyaspor'un yanında hem de desteğini arttırarak yer almasının bir anlamı var. Biz Torku Konyaspor'a 2 sezon önce ismimizi vermiştik, çok daha önce formasında yer almıştık, şimdi de stadyumda yerimizi aldık." diye konuştu. Torku Konyaspor'un başına Aykut Kocaman'ı getirerek doğru bir adım attığı için de Başkan Ahmet Şan'a teşekkür eden Recep Konuk, "Aykut Kocaman Avrupa'da ve ligde çok önemli işler başarmış bir isim. O yüzden Aykut Kocaman, bu şehrin vizyonuna uygun bir isimdir. İnşallah bunun sonuçlarını da bu şehir alacaktır." dedi.

  Basın toplantısının sonunda sponsorluk sözleşmesi imzalandı.
  1. 03 Kasım 2014, Pazartesi
  2. Güncelleme: 15:31
  Etiketler:

  Torku Konyaspor'a 'şeker' gibi sponsor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN