Judo Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final Müsabakaları tamamlandı - Son dakika Judo haberleri - Fotomaç
19 Temmuz 2019, Cuma

Judo Ligi tamamlandı

Judo Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final Müsabakaları tamamlandı

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ve Spor Faaliyetleri Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Ligi Judo Merkez Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.


Grup müsabakalarına dahil 16 ilden 55 kadın sporcu ve 78 erkek sporcu katıldı. 133 sporcunun kıyasıya yarıştığı turnuvada erkeklerde , kadınlarda ise takım halinde şampiyon olarak adını finale yazdırdı.

MÜSABAKALAR SONUCUNDA DERECE ELDE EDEN TAKIMLAR İSE ŞÖYLE:
Erkek grubunda takım halinde Rize birinci, Samsun ikinci, Trabzon ise üçüncü olurken, kadınlarda ise; birinciliği Ordu elde ederken, Rize ikinci, üçüncü oldu.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin, Gençlik ve 4 yıldır düzenlediği Anadolu Yıldızları Judo yarı finallerine ev sahipliğini yaptıklarını söyledi.
Çetin, her ay kentte çeşitli dallarda turnuva düzenlediklerini 2 gündür de Judo Ligi yarı finale ev sahipliğini yaptıklarını ifade etti.

  1. 07.04.2019

Judo Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final Müsabakaları tamamlandı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN