OYUNCU DETAY

HABERLER

14.01.2021 - Şimdi Panaitolikos Panaitolikos --
05.08.2019 - Şimdi Hatayspor Hatayspor --
05.08.2019 - 12.01.2021 Hatayspor Hatayspor --
19.07.2017 - Şimdi Akhisar Bld Spor Akhisar Bld Spor --
19.07.2017 - 04.08.2019 Akhisar Bld Spor Akhisar Bld Spor --
24.08.2016 - 18.07.2017 Al-Wasl FC Al-Wasl FC --
01.08.2014 - 23.08.2016 AEK Athens AEK Athens --
02.09.2013 - 30.06.2014 UD Almeria UD Almeria --
14.11.2012 - 16.11.2012 Portekiz Portekiz --
01.07.2010 - 31.07.2014 SC Braga SC Braga --
01.07.2009 - 31.05.2010 Vitoria Setubal Vitoria Setubal --
01.07.2008 - 31.05.2009 Trofense Trofense --
01.07.2006 - 31.12.2007 Academica Coimbra Academica Coimbra --
01.01.2006 - 30.06.2010 FC Porto FC Porto --
- Portekiz Portekiz --
SON DAKİKA