OYUNCU DETAY

HABERLER

VİDEO

01.07.2020 - Şimdi FC Groningen FC Groningen --
01.07.2020 - 15.07.2021 FC Groningen FC Groningen --
28.08.2009 - 30.06.2019 Bayern Munich Bayern Munich --
01.08.2007 - 27.08.2009 Real Madrid Real Madrid --
01.07.2004 - 31.07.2007 Chelsea Chelsea --
06.09.2003 - Şimdi Hollanda Hollanda --
01.07.2002 - 30.06.2004 PSV Eindhoven PSV Eindhoven --
01.01.2001 - 30.06.2002 FC Groningen FC Groningen --
- Hollanda Hollanda --

GALERİ

SON DAKİKA