Avrupa şampiyonu Yasemin Adar'dan teşekkür mesajı - Son dakika Güreş haberleri - Fotomaç
22 Temmuz 2019, Pazartesi

Avrupa şampiyonu 'dan teşekkür mesajı

Avrupa şampiyonu Yasemin Adar'dan teşekkür mesajı

Romanya'nın başkenti Bükreş'te düzenlenen 'nda 76 kiloda mindere çıkan , finalde Avusturyalı rakibi 'i yenerek kazandı.

Romanya'nın başkenti Bükreş'te düzenlenen 'nda 76 kiloda mindere çıkan , finalde Avusturyalı rakibi 'i yenerek kazandı. Başarılı sporcu, hesabından kadın güreşinin tüm paydaşlarına teşekkür etti.

Avrupa şampiyonu Yasemin Adar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bir kez Avrupa şampiyonu olursun 'Tesadüf' derler, 2. kez Avrupa şampiyonu olursun 'Başarı' derler, 3. kez Avrupa şampiyonu olursun 'Azim' derler, 4. kez Avrupa şampiyonu olursun işte o zaman 'Efsane' derler... Hiçbir zaman içimizdeki tutkunun ve hayalin peşini bırakmadan daha birçok 'Efsanelere'... Kadın güreşine hizmet eden gerek sporcusuyla, antrenörüyle, teknik ekibiyle, yöneticisiyle, terini akıtan herkese sonsuz teşekkürler" ifadelerine yer verdi.

  1. 12.04.2019

Avrupa şampiyonu Yasemin Adar'dan teşekkür mesajı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN