Şans Topu çekilişi bu akşam! MPİ-12 Haziran Şans Topu sonuçları - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
30 Mayıs 2020, Cumartesi

bu akşam! MPİ-12 Haziran

Şans Topu çekilişi bu akşam! MPİ-12 Haziran Şans Topu sonuçları

Şans oyunları arasında en popülerden biri olan bu akşam gerçekleşecek. Milli Piyango İdaresi’nin (MPİ) her Çarşamba düzenlediği Şans Topu’nda 939’uncu hafta çekilişi yapılacak. Geçtiğimiz hafta Şans Topu çekilişinde Aydın’da 5+1 bilen bir kişi çıktı. Peki bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan olacak mı?

için heyecan dorukta… Şans Topu kuponu dolduran vatandaşlar yatırmaya gidiyor ve büyük ikramiye hayali için akşamki çekilişi bekliyor. MPİ internet sitesinden saat 21:15'te canlı yayın olarak izlenebilecek. Sonuçlara ayrıca haberimizdeki linkten de ulaşılabilecek.

İÇİN TIKLAYINIZŞANS TOPU ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir.
Şans Topu (5+1) oyunu, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur. Bu nedenle ikramiye grupları fazladır. (5+1)'in bilinme olasılığı diğer oyunlara kıyasla daha yüksektir (1/3.895.584). Şans Topu (5+1) oyununda ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1) olmak üzere 8 adettir.
Şans Topu (5+1) oyunu, her Perşembe günü sabahından, Çarşamba günü 21:00'e kadar Sayısal Oyun bayilerinde bulunan oyun terminallerinden oynanabilir.
Çekiliş sonrası ikramiye kazanan iştirakçilerimizden; (1+1), (2+1), (3), (3+1) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden, (4+1) ve (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden, (5+1) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.
Şans Topu (5+1) oyunu ikramiyeleri, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içerisinde bayilerden veya İdare Şubelerinden alınabilir.

  1. 12.06.2019

Şans Topu çekilişi bu akşam! MPİ-12 Haziran Şans Topu sonuçları haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA