Şans Topu çekilişi bu akşam! MPİ-17 Nisan Şans Topu çekiliş sonuçları - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
07 Aralık 2019, Cumartesi

bu akşam! MPİ-17 Nisan çekiliş sonuçları

Şans Topu çekilişi bu akşam! MPİ-17 Nisan Şans Topu çekiliş sonuçları

Her Çarşamba çekilen ’nda bu akşam hangi numaralar kazandıracak? Milli Piyango İdaresi (MPİ) 931. Hafta Şans Topu çekilişini düzenleyecek. Geçtiğimiz haftaki Şans Topu çekilişinde 3 kişi büyük ikramiyeyi paylaştılar. Vatandaşların umutlarını bağladığı Şans Topu için heyecanlı geri sayım başladı.

bu akşam MPİ resmi internet sitesi üzerinden saat: 21:15'te canlı yayın olarak geçekleşecek. Büyük ikramiye için umutlarını bağlayan vatandaşlar arasından çekilişinin talihlileri kimler olacak? İşte Şans Topu'nda geçen haftanın kazandıran numaraları…

İÇİN TIKLAYINIZŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir.

Şans Topu (5+1) oyunu, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur. Bu nedenle ikramiye grupları fazladır. (5+1)'in bilinme olasılığı diğer oyunlara kıyasla daha yüksektir (1/3.895.584). Şans Topu (5+1) oyununda ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1) olmak üzere 8 adettir.

Şans Topu (5+1) oyunu, her Perşembe günü sabahından, Çarşamba günü 21:00'e kadar Sayısal Oyun bayilerinde bulunan oyun terminallerinden oynanabilir.

Çekiliş sonrası ikramiye kazanan iştirakçilerimizden; (1+1), (2+1), (3), (3+1) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden, (4+1) ve (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden, (5+1) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

Şans Topu (5+1) oyunu ikramiyeleri, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içerisinde bayilerden veya İdare Şubelerinden alınabilir.

  1. 17.04.2019

Şans Topu çekilişi bu akşam! MPİ-17 Nisan Şans Topu çekiliş sonuçları haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN