Göz-Göz yandı

Cezaya gerekçe olarak BUGSAŞ maçındaki seyirci olaylarını gösteren , 1. Grup ekibi 72 Batmanspor'a da aynı faturayı çıkardı

Genel Haberleri Giriş Tarihi: 01 Nisan 2011 Cuma 00:17 Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2011 Cuma 17:15

UTBOL Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (), 2. Lig Beyaz Grup ekibi Göztepe'nin sahasını seyirciye 2 maç kapadı. Kurul, cezaya gerekçe olarak 26 Mart Cumartesi günü Ankara'da oynanan BUGSAŞ maçında İzmir kulübünün taraftarının çıkardığı olayları gösterdi. Grupta 58 puanla en yakın takipçisi Bandırmaspor'un önünde averajla lider olan Göztepe, pazar günü sahasında oynayacağı Sarıyer ve 17 Nisan'daki Körfez maçlarına seyircisinden yoksun çıkacak.

Emre Aktaş üç maç ceza aldı
1. Grup'ta yine 26 Mart Cumartesi günü yapılan Tepecikspor maçında taraftarlarının ve mensuplarının çıkardığı olaylar nedeniyle 72 Batmanspor'un da sahasını 2 maç seyirciye kapatan PFDK'nın diğer cezaları şöyle: 3 maç men: Emre Aktaş (Adana), Ömer Altınay (Isparta), Muhammet Topal (Yalı), 2 maç men: Ahmet Gülsever (Kayapınar Bld), Harun Karadaş (Darıca G.B.), 1 maç men: Fatih Ciminli (Akçaabat Sebat), Emin Sarı (Mardin).


BİZE ULAŞIN