Trabzon'da yerel basın öfke kustu! Ümit Öztürk, Galatasaray... - Fotomaç
26 Nisan 2019, Cuma

Trabzon'da yerel basın öfke kustu! Ümit Öztürk, Galatasaray...

Trabzonspor'un zirve mücadelesi veren rakipleri Beşiktaş, Medipol Başakşehir ve Galatasaray ile oynadığı son 3 maçın ardından da hakem hataları tartışılırken, yerel gazeteler Galatasaray maçının ardından hakem Ümit Öztürk'ü eleştirdi ve 'Trabzon'u yaktılar, katlettiler' başlıklarıyla tepki gösterdi.

Trabzon'da yerel gazeteler Galatasaray maçının ardından karşılaşmanın orta hakemi Ümit Öztürk'e ve yönetimine çok sert tepki gösterdi. İşte o manşetler ve öfke...

GALERİ DEVAM EDİYOR

"OPERASYON ÇOCUĞU ÜMİT ÖZTÜRK"
Trabzon'nun köklü gazetelerinden Karadeniz Gazetesi, spor sayfasında karşılaşmanın hakemi Ümit Öztürk'e ve MHK'ye büyük bir tepki gösterdi. 'Trabzonspor'u Galatasaray değil babadan cim-bomlu Ümit Öztürk katletti' cümlelerini kullanırken, manşetinde ise, "Bunu yalnız biz değil bütün Türkiye söylüyor. Operasyon çocuğu Ümit Öztürk" cümlelerini okuyucularıyla paylaştı.

"KATLİAM"
Trabzon Günebakış Gazetesi de, 'Önce Medipol Başakşehir şimdi Galatasaray... Trabzon'u yine yaktılar. 'VAR'ınız batsın' cümlelerini kullanırken, 'Katliam' başlığını spor sayfasından okuyucularıyla paylaştı. Başkan Ahmet Ağaoğlu ve spor yazarlarının görüşlerine yer veren gazete, Rodallega ile hakem Öztürk fotoğrafını paylaşarak Yusuf Yazıcı'nın penaltı pozisyonu sonrası Arda ile girdiği iki diyalog resmini paylaştı.


DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN