Sabrın sonu selamet! - Son dakika Galatasaray haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
21 Eylül 2019, Cumartesi

Sabrın sonu selamet!

Sarı-kırmızılı kurmaylar, tüm olanakları kullanarak Kolombiyalı yıldızı İstanbul'a getirmeyi hedefliyor. 'El Tigre'nin, Galatasaray ile anlaşması büyük koz olarak kullanılıyor. İmza için geri sayım sürüyor. Ayrıca yıldız futbolcu da Galatasaray için Monaco'ya resti çekti. İşte son gelişmeler...

Galatasaray camiasının günlerdir yatıp kalktığı Radamel Falcao transferi için yönetim biraz daha süre istedi. Panik yapılmasının kulübe zarar verdiğini düşünen idareciler, transferin zorluğunu, dünya yıldızı futbolcunun kalitesine benzetti.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Sarı-kırmızılıların Falcao transferi için görevlendirdiği menajer Ahmet Bulut'un yanına İdari Direktör Şükrü Hanedar'ın da gittiği ifade edildi.

Transferin birkaç gün daha süreceğini belirten iki ismin, yıldız futbolcunun yılan hikayesini mutlu sonla noktalandırıp, yurda dönmeyi amaçladığı kaydedildi.

"MİSYONUMU TAMAMLADIM"

33 yaşındaki Kolombiyalı yıldız, hem hocası Jardim ile hem de 2. Başkan Petrov ile yaptığı görüşmelerde kesinlikle ayrılmak istediğini dile getirmişti.

"Monaco'da misyonumu tamamladım, artık bu kulübe faydam dokunmaz. Bırakın gideyim" diyen Falcao, kendisine yapılan baskının iki tarafa da zarar verdiğini belirtti.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN