Garry Rodrigues dönüyor mu? Menajerinden büyük itiraf... - Son dakika Galatasaray haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
25 Mayıs 2020, Pazartesi

Garry Rodrigues dönüyor mu? Menajerinden büyük itiraf...

Devre arası transfer döneminde 10 milyon dolar karşılığında Al-Ittıhad takımının yolunu tutan Garry Rodrigues hakkında 'Galatasaray'a geri dönecek' iddiası ortaya atılmıştı. Konuyla ilgili olarak yıldız oyuncunun menajerinden açıklama geldi...

Arabistan'da mutsuz olduğu belirtilen Rodrigues'in yeniden sarı kırmızılı formayı giymek istediği belirtilirken, Al-Ittıhad'da 8 maçta sadece 1 gol atan yetenekli futbolcunun istediği ortamı bulamadığı için gerçek potansiyelini yansıtamadığı vurgulandı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Galatasaray'a dönmek için gün sayıyor haberleri yapılan Garry Rodriuges hakkında menajeri çok önemli acıkmalarda bulundu.

Akşam'ın haberine göre Yeşil Burunduli oyuncunun böyle bir fantezi yapmayacağına dikkat çeken menajer, Garry'yle ilgili şöyle konuştu:

5,5 MİLYON EURO KAZANIYOR
"Garry orada şu anda 5,5 milyon Euro kazanıyor, zaten oraya giderken parayı seçtim demişti."

"BENCE İMKANSIZ"
"Suudi Arabistan'daki şartları biliyordu, Al-Ittıhad da ona 10 milyon dolar ödeyip aldı, bu şartlarda Garry nasıl geri dönecek? Bence imkansız."

"ARAPLARIN OYUNCUDAN VAZGEZMESİ GEREK"
Bu transferin olması için Arapların oyuncudan vazgeçmesi gerek, öyle bir durum ortaya çıktığında acaba Garry yıllık maaşından 3-3,5 milyon euro'ya çizik atacak mı? Garry Rodrigues dönüşü bana göre çok zor.

"TERİM REVİZYONA HAZIRLANIYOR" HABERİ İÇİN TIKLAYIN

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA