Galatasaray'da Fatih Terim başkan adayı olacak mı? İşte detaylar... - Fotomaç
24 Nisan 2019, Çarşamba

Galatasaray'da Fatih Terim başkan adayı olacak mı? İşte detaylar...

Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk yarışını sürdüren Galatasaray, yeni bir krizle çalkalanıyor. Genel kurulda ibra edilmeyen başkan Mustafa Cengiz, 1 ay içinde yapılacak seçimlerde aday olamayacak. Peki her dönem Galatasaray başkanlığı için adı geçen Fatih Terim, aday olacak mı? İşte detaylar...

Galatasaray'da Mustafa Cengiz yönetiminin idari yönden ibra edilmemesinin ardından teknik direktör Fatih Terim'in alacağı karar da merakla beklenmeye başlandı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Dursun Özbek döneminde göreve getirilen ve Mustafa Cengiz'in başkanlığa geçmesinin ardından kendisine "nezaketen" istifa kararını ileten Fatih Terim görevinde kalmış ve sonrasında uzun süreli sözleşme kararı alınmıştı.

Mustafa Cengiz de Fatih Terim ile yeni sözleşme yapmak için genel kurul sonrasını beklediklerini, "Devre arasında imzalayacaktık ama fırsat bulamadık. Genel kuruldan sonra imza töreni yapacağız" sözleriyla açıklamıştı.

Terim'in görevine devam etmeyi planladığı ancak gelecek yeni yönetimi de bekleyerek bir karar alınacağı belirtiliyor.

SÖZLEŞME İÇİN ANLAŞILDI ANCAK...

Galatasaray'da önce Fatih Terim'in sözleşmesinin 2021'e kadar uzatıldığı açıklanmış, ardından da 5 yıllık bir kontrat yapıldığı belirtilmişti.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN