Galatasaray muhalefetinden flaş talep! 'Transfer yetkisi durdurulsun...' - Son dakika Galatasaray haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
11 Temmuz 2020, Cumartesi

Galatasaray muhalefetinden flaş talep! 'Transfer yetkisi durdurulsun...'

Son şampiyon Galatasaray transfer çalışmalarına son sürat devam ederken flaş bir gelişme ile sarsıldı. Galatasaray Kulübü'nün yıllık olağan mali genel kurulunda idari yönden ibra edilmeyen, sonrasında ise mahkeme aracılığıyla bu karara tedbir getiren başkan Mustafa Cengiz ve yönetimi, 'transfer yetkisini kullanamama' tehlikesi ile karşı karşıya kaldı.

Galatasaray yönetiminde son dakika gelişmeleri yaşanıyor.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Transfer çalışmalarına son sürat devam eden sarı-kırmızılılar transfer yetkisini kullanamama tehlikesi ile karşı karşıya kaldı.

Sarı kırmızılı kulübün yönetime muhalif kesimi, ibrasızlık oylamasının ardından yeni bir girişimde bulunarak 'yönetimin transfer yetkisini durdurma talebi' ile mahkemeye başvuruda bulundu.

Galatasaray yönetiminden edinilen bilgiye göre, 14'üncü Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülmekte olan 'Genel kurulun iptali' davasına fer-i müdahale talebinde bulunan Hasan Ahmet Özdoğan ve Barış Cenk Akkaya, üye alımı ve finansal kararlar gibi kritik işlerin yönetim tarafından yürütülmesine itiraz ederek, yönetimin dernek tüzüğünde yazılı görevlerinden men edilmesi yönünde ihtiyati tedbir talebinde bulundu.

FER-İ MÜDAHALE TALEBİ

Yapılan talep doğrultusunda bu kararın onanması halinde, Galatasaray'ın mevcut yönetimi transfer yetkisini kaybedecek ve sarı kırmızılı kulüp yeni seçim yapılana kadar transfer yapamayacak.

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA