Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'den flaş açıklama: 'İptali için başvuracağız' - Son dakika Galatasaray haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
12 Aralık 2019, Perşembe

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'den flaş açıklama: "İptali için başvuracağız"

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, A Spor'un Takım Oyunu programına canlı bağlanarak, Fenerbahçe derbisi ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Cengiz, maçın hakemi Ali Palabıyık ile davamız var derken şunları söyledi;

CENGİZ'İN AÇIKLAMALARIN ŞU ŞEKİLDE;

"Maçı federasyon başkanımızla birlikte izledim. Dün herkes her şeyi gördü. Erman Hoca net ifadelerle yorumladı. Objektif bir izleyicinin kabul edeceği yorumları yaptı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Kırmızı kart verildikten sonra Sn. Ali Palabıyık kendini hakem değil hakim yerine koydu. Biz yıllardır diyoruz hakemler hata yapabilir.

Ama hatalar sürekli hale gelirse, bunda kötü niyet ararız. Palabıyık bunu bize hissettirdi. Müthiş rahatsız olduk.

Hakemler takımlar arasında denge sağlamaya çalışıyor. Bir takıma kırmızı kart verdiyse diğerine de vermeye çalışıyor. Bu bizi rahatsız ediyor. Belki de Türk hakemliğinin gelişmemesindeki en önemli nedenlerden biri budur.

GALATASARAY'DAN FLAŞ 'VAR' AÇIKLAMASI | HABER İÇİN TIKLAYIN

Ben camiamın haklarını kendi haklarımdan daha fazla savunmak mecburiyetindeyim. Biz direkt MHK ile temasta bulunduk. Beylerbeyi'nde Sn. Sabri Çelik, Sn. Muhittin Boşat ile bir araya geldik. İstişarelerde bulunduk.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN