Fransız devi Younes Belhanda'ya talip oldu! - Son dakika Galatasaray haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
12 Ağustos 2020, Çarşamba

Fransız devi Younes Belhanda'ya talip oldu!

Kadrosunu 3 yeni takviyeyle güçlendiren Galatasaray'da gözler şimdi ayrılacak isimlere yöneldi. Performansı geçtiğimiz 2 sezonun gerisinde kalan ve takım ayrılması beklenen Younes Belhanda'ya Arap kulüplerinin dışında bir teklif de Fransız devinden geldi. İşte detaylar...

İlk yarıda çizilen kötü performansın ardından ara transfer dönemine hızlı bir giriş yapan Galatasaray'da flaş gelişmeler yaşanıyor.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Geçtiğimiz iki sezondan ziyade bu sene beklentilerin oldukça altında kalan ve taraftarlarla arası bozulan Younes Belhanda'nın takımdaki geleceği merak ediliyor.

Oyuncu her ne kadar, "Kontratım devam ediyor, ben buradayım" dese de Galatasaray Yönetimi, teknik patron Fatih Terim'in de onayıyla Belhanda'yı satmak üzere düğmeye basmıştı.

Al Nassr, Al Hilal ve Al Ittihad'ın kadrosuna katmak istediği Younes Belhanda için Monaco da harekete geçti.

İlk görüşmede sarı- kırmızılı ekibin 7.5 milyon euro talep ettiği belirtilirken Fransızların bunu yüksek bulduğu ve indirim talep ettiği öğrenildi.

Tarafların önümüzdeki günlerde yeniden bir araya gelerek görüşeceği kaydedildi. Fas basını, Belhanda'nın Arap takımlarını beklettiğini ama Monaco'ya 'hayır' demeyeceğini yazdı.

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA