Fatih Terim'e verilen 4 maçlık cezaya tepkiler büyüyor! - Son dakika Galatasaray haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
18 Eylül 2019, Çarşamba

Fatih Terim'e verilen 4 maçlık cezaya tepkiler büyüyor!

Galatasaray'ın tecrübeli çalıştırıcısı Fatih Terim'in Kayserispor maçı sonrası yaptığı açıklamaların ardından 4 maçlık ceza alması ve cezanın 19.05'te yayınlanması Sarı-Kırmızılı camiada büyük tepkilere neden olmuştu. Birçok isimden bu cezaya tepkiler gelirken spor camiasının önde gelen yazarları da cezaya karşı tepkili. İşte o isimler ve görüşleri...

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun Kayseri maçının ardından yaptığı açıklamalar nedeniyle Fatih Terim'e 4 maç ceza kesmesi gündemdeki yerini korumaya devam ediyor.

GALERİ DEVAM EDİYOR

"Organize ama amatör bir kötülük vardı. Bu sene çok profesyonel hamleler görüyoruz" diyen tecrübeli hoca, TFF ve hakemleri hedef almamasına karşın ağır bir cezaya çarptırıldı.

İlk tepki Başkan Mustafa Cengiz'den gelmiş ve "Şer odakları ellerinden geleni ardlarına koymasınlar. Mayıslar bizim! Galatasaray'ın şampiyonluk yürüyüşünü kimse engelleyemeyecek" demişti.

CEZALAR VİCDANLARI KANATTI
Galatasaray ve Fatih Terim'e önemli bir destek de ünlü yorumcular Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar'dan geldi. Bugüne kadar Terim'e yönelttikleri sert eleştirilerle bilinen Toroğlu ve Çakar bu kez, TFF'nin benzer olaylarda verdiği kararları dile getirip, 4 maç ceza verilmesinin toplum vicdanını kanattığı görüşünde birleşti.

Ayrıca yazarımız Levent Tüzemen ve Tahkim Kurulu eski Başkanı Türker Arslan da PFDK'nın adaletsiz bir karar verdiğini ve Tahkim'in bu hatalı karardan mutlaka dönmesi gerektiğini ifade etti.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN