Falcao'nun eşi bunu yaptı! Lorelei Taron ve Galatasaray... | Son dakika transfer haberleri - Son dakika Galatasaray haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
21 Ekim 2019, Pazartesi

Falcao'nun eşi bunu yaptı! Lorelei Taron ve Galatasaray... | Son dakika transfer haberleri

Galatasaray'ın her konuda anlaştığı Falcao, Manoco'nun Nimes maçında da oynamadı. Yılan hikayesine dönen Galatasaray-Falcao transferinde son dakikalar peş peşe geliyor... Transfer sezonunun bitmesine 1 haftadan az bir süre kala görüşmeler henüz sonlanmadı ve iki cephe tarafından transfer flörtü devam ediyor. Tüm bunlar yaşanırken sürpriz bir son dakika haberi daha geldi! Kolombiyalı yıldızın gelişiyle ilgili bir iddia öne sürüldü ve tarih verildi. Diğer yandan Falcao'nun eşi Lorelei Taron'un da heyecanlandıran Galatasaray yanıtı gündeme bomba gibi düştü.

Galatasaray, 1 aydan fazla bir süredir Falcao transferi ile yatıp kalkıyor...

GALERİ DEVAM EDİYOR

Oyuncunun Galatasaray'a gelmek istemesi işleri kolaylaştırırken, Monaco kurmayları yıldızından vazgeçmiyor.

Transfere dair son dakika hareketliliği de peş peşe gelmeye ve her gün bir yeni gelişme daha yaşanmaya devam ediyor...

Metz maçının ardından Monaco'nun Nimes karşılaşmasında da sakatlığını gerekçe gösterip forma giymeyen 33 yaşındaki süperstar, net bir şekilde "Beni bırakın" mesajı vermişti.

Falcao, Monaco-Nimes maçını tribünden izleyen Kolombiyalı yıldızın Galatasaray'la anlaşmasına rağmen kulübünden bir türlü izin alamaması canını sıkıyor.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN