Corona virüsü krizi sonrası Roma'dan flaş Cengiz Ünder kararı! - Son dakika Futbol haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
03 Haziran 2020, Çarşamba

Corona virüsü krizi sonrası Roma'dan flaş Cengiz Ünder kararı!

Corona virüsü nedeniyle futbolda yaşanan mali kriz İtalya Serie A ekiplerinden Roma'da da etkisini gösterdi. Son dakika haberine göre; Salgının yarattığı ekonomik sıkıntıyı giderebilmek için bazı formüller arayan İtayan ekibinden, milli futbolcu Cengiz Ünder ile ilgili flaş bir karar geldi. İşte detaylar...

Çin'in Wuhan kentinde meydana gelen ve tüm dünya üzerinde etkisini gösteren corona virüsü salgını Avrupa'da özellikle İtalya'yı derinden sarstı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Ülkede her gün yüzlerce kişi hayatını kaybederken yeni vakaların sayısı da gün geçtikçe artıyor. İtalya'nın sağlık sistemi ise şu an çökmüş durumda. Yaşı daha genç olanlara tedavide öncelik veriliyor...

Corona virüsü ülkenin her alanını olduğu gibi futbolu da olumsuz yönde etkiledi. Futbol kulüpleri maaş dengesinin sağlamakta zorluk çekiyor.Roma da bu kulüplerin başında geliyor.

Milli yıldız Cengiz Ünder'in formasını giydiği sarı-kırmızılı ekip flaş bir karar aldı. Calciomercato'nun haberine göre, corona virüsünden maddi anlamda olumsuz etkilenen Roma'da satılacaklar listesinin en başına Cengiz yazıldı.

Ünlü İtalyan spor sitesi bu haberi, 'Corona virüsünden etkilenen Roma'da ilk kurban Cengiz Ünder' olarak servis etti.

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA