Ve Fenerbahçe Abdullah Avcı ile görüştü! Beşiktaş... - Son dakika Fenerbahçe haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
26 Mayıs 2020, Salı

Ve Fenerbahçe Abdullah Avcı ile görüştü! Beşiktaş...

Abdullah Avcı ile Fenerbahçe'de her şey sil baştan! Cocu'nun gönderilmesinin ardından geçiş dönemini Erwin Koeman'la yapan yönetim, sonrasında ise teknik direktörlük koltuğuna tribünlerin sezon başından beri ısrarla istediği Ersun Yanal'ı oturtmuştu. Ancak büyük beklentiler ve vaatlerle dümene geçen Yanal geride kalan süreçte takımı hareketlendirse de derde derman olamadı.

Göreve geldiğinde Aykut Kocaman'ı gönderen Başkan Ali Koç "Görev sürem boyunca çalıştığım tek hoca olmasını temenni ederim" ifadesiyle takımı teslim ettiği Phillip Cocu'ya da ancak 15 maç tahammül edebilmişti.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Alanya mağlubiyetinin ardından hocaya yönelik tepkiler artarken, yönetim içinden de birçok isim Yanal'la devam etmeme yönünde fikir beyan ettiği öne sürüldü.

Fenerbahçe tribünleri Ersun Yanal konusunda ikiye bölünmüş olsa da yönetimin kararı büyük ölçüde kesinleşmiş durumda. Özellikle Kadıköy'de oynanacak Trabzonspor karşılaşması tartışmalara yön verecek.

Muhtemel bir mağlubiyet hâlinde Yanal'ın ipi çekilecek. Hatta bu yönde kesin adımlar atılmış durumda.

F.BAHÇE'DE PARALAR BÖYLE UÇTU! HABER İÇİN TIKLAYIN...

ÇARE OLAMADI
Phillip Cocu ile büyük hayal kırıklığı yaşayan Fenerbahçe'de tarihî başarısızlığa son vermesi beklenen Ersun Yanal da sezonun bitmesine beş hafta kala sarı-lacivertlileri üst sıralara taşıyamadı.

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA