Ferdi Kadıoğlu tarihe geçecek! 20 milyon euro... Son dakika transfer haberleri - Son dakika Fenerbahçe haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
23 Eylül 2019, Pazartesi

Ferdi Kadıoğlu tarihe geçecek! 20 milyon euro... Son dakika transfer haberleri

Fenerbahçe'nin yükselen değeri Ferdi Kadıoğlu ülke ve Avrupa gündemini meşgul etmeye devam ediyor... Hollanda doğumlu genç yıldız çok az bir süre sahne almasına rağmen fark yaratmaya ve dikkat çekmeye devam ediyor. Henüz şimdiden birçok takımın takibine giren genç Hollandalı için tarihe geçmesi beklenen transfer bombası yakında... Peki, Ferdi Kadıoğlu için konuşulan transfer bedeli nedir, Fenerbahçe'de kimler bu listede nasıl ve hangi şartlarda yer almıştı? İşte son dakika Fenerbahçe transfer haberleri ve tarihi transfer ayrıntısı...

Fenerbahçe'de Ferdi Kadıoğlu bir anda gündeme oturdu!

GALERİ DEVAM EDİYOR

Genç orta saha oyuncusu, kısa süre şans bulsa da kalitesini konuşturmayı bildi.

Geçen sezon başında Hollanda'dan büyük umutlarla transfer edilen Ferdi Kadıoğlu, Real Madrid maçında sergilediği futbolla dikkat çekmişti.

Genç futbolcu hakkında bu karşılaşma sonrası yapılan olumlu eleştiriler, kiralık olarak gönderilmesi gündemde olan yıldız adayının takımda kalmasını sağladı.

Hatırlanacağı üzere Ferdi, Instagram hesabında Fenerbahçe ile ilgili olan paylaşımlarını silmiş ve bu hareket takımdan ayrılacağı şeklinde yorumlanmıştı.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN