Fenerbahçe'ye Süper Lig'den süper stoper! Transferde ilk imza... - Son dakika Fenerbahçe haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
02 Nisan 2020, Perşembe

Fenerbahçe'ye Süper Lig'den süper stoper! Transferde ilk imza...

Ara transfer döneminde mali sorunlardan dolayı TFF ile uzlaşma sağlayamayan ve harcama limitinde arttırıma gidilememesi sebebiyle sadece Alman ekibi Frankfurt'tan Simon Falette'ye imza attırabilen Fenerbahçe, sezon sonunda kadroya dahil edilecek isimler için kolları sıvadı. Sarı lacivertli kurmaylar, yaz transfer sezonunda herhangi bir sorun yaşamamak adına şimdiden çalışmalarını hızlandırırken, resmi imzayı attırmak için ilk temaslarına başladı. Buna göre Fenerbahçe'nin, Süper Lig'in tecrübe abidesi stoperi için görüşme yaptığı ortaya çıktı! İşte detaylar...

Fenerbahçe, sezon sonunda kadrosuna dahil edeceği isimler için planlarını şimdiden yaptı... Sarı lacivertliler, bir kez daha transfer sürecinde hüsrana uğramamak için bu kez işi sıkı tutuyor.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Ocak transfer döneminde sarı lacivertliler, transfer harcama limiti nedeniyle eksik ve yetersiz bulduğu bölgelere istediği takviyeleri yapamamıştı.

Almanya'nın Frankfurt takımından Simon Falette'ye resmi imzayı attırabilen Fenerbahçe, oyuncunun lisansını da transferin son günlerinde çıkartmıştı. Yaşanan bu gelişmelerin ardından bir daha transferde tıkanıklık yaşamak istemeyen sarı lacivertliler, görüşmelerini erkenden yaparak sorunu kökten çözmenin planlarını yapıyor. Buna göre Fenerbahçe'nin ilk hedefi stoper bölgesi.

Milliyet'in haberine göre Fenerbahçe'de yeni sezon için planlamalar başladı bile. Sarı lacivertli kulüp, transferde sıkıntı yaşamamak için şimdiden bu konuyla ilgili çalışmalar yapıyor.

Gelecek sezondan itibaren Zanka ve Adil Rami ile devam etmeyi düşünmeyen Fenerbahçe'de gündemin 1 numaralı maddesi stoper bölgesi oldu. Kulüpte yaşanan mali krizden ötürü fiyatı yüksek isimlerden kaçınan Fenerbahçe, rotasını Süper Lig'e çevirdi.

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA