Ezeli rakipler transferde karşı karşıya! Sambacı yıldız... - Son dakika Fenerbahçe haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
28 Mayıs 2020, Perşembe

Ezeli rakipler transferde karşı karşıya! Sambacı yıldız...

Corona virüsü nedeniyle lige verilen arada transfer çalışmalarına devam eden Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, yıldız futbolcuları kadrosuna katmak için yoğun çaba harcıyor. Ekonomik anlamda zor bir sürece giren ekipler, sezon sonunda sözleşmesi bitecek futbolculara yönelirken, bu da İstanbul ekiplerinin transferde karşı karşıya gelme olasılığını artırıyor. 3 büyükler her sezon olduğu gibi bu sezon da Brezilyalı yıldız için transfer savaşına girdi. İşte o isim ve tüm detaylar...

Corona virüsü salgını nedeniyle ertelenen Süper Lig'in 12 Haziran'da tekrar başlayacak olmasından sonra kulüpler hazırlıklarına başladı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Bu ekiplerden Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray bir yandan önümüzdeki sezon kadro yapılanması için düğmeye bastı.

Hemen hemen her transfer döneminde aynı oyuncuyu kadrosuna katmak için uğraş veren ezeli rakipleri yaz transfer sezonunda da benzer bir senaryo bekliyor.

TRANSFER SAVAŞI BAŞLADI

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş, Galatasaray Fenerbahçe önümüzdeki sezonun kadrosu için çalışmalarına başladı. Listesindeki isimlerle temaslarını sürdüren ezeli rakipler aynı isimleri gündemine almaya devam ediyor.

Transfer döneminde birçok isim için transfer savaşına tutuşan İstanbul ekipleri bu kez Brezilyalı yıldız için karşı karşıya geldi.

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA