Sergen Yalçın neşteri vurdu! Beşiktaş'ta 7 ayrılık - Son dakika Beşiktaş haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
25 Mayıs 2020, Pazartesi

Sergen Yalçın neşteri vurdu! Beşiktaş'ta 7 ayrılık

Beşiktaş'ta teknik direktörlük koltuğuna Sergen Yalçın'ın oturmasının ardından yaşanan olumlu değişim dikkat çekmişti. 47 yaşındaki teknik adam yaptığı konuşmasında yeni sezonda yaşanacak olan büyük değişime dikkati çekmişti ve yönetimle bir durum değerlendirmesi yapacaklarını açıklamıştı. Siyah-beyazlı takımda yeni sezon öncesi 7 isimle yolların ayrılmasına karar verildi. İşte dev operasyonun detayları...

Sergen Yalçın Beşiktaş'ta göreve başladığından bu yana elindeki malzemeyi iyi kullanmayı bildi ve kadrodaki futbolculardan büyük bir verim aldı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Düşüşteki takımın başına geçen başarılı teknik adam, oynattığı futbolla siyah-beyazlı taraftarı memnun etti ve gelecek adına umut verdi.

Beşiktaş yönetimi de önümüzdeki sezon öncesi Sergen Yalçın'ın raporuna göre hareket ederken, takımda gözle görülür bir değişim yaşanacak.

Gelecek sezon şampiyon olacak kadroyu kurmanın hesaplarını yapan siyah-beyazlılarda 1'i zorunlu olmak üzere 7 oyuncuyla yollar ayrılacak.

İşte o isimler...

KARIUS
Beşiktaş'taki performansıyla zaman zaman tartışmaların odak noktası haline gelen Loris Karius'la yola devam edilmeyecek. Siyah-beyazlıların Trabzonspor ile 2-2 berabere kaldığı maçın ardından açıklamalarda bulunan Sergen Yalçın, ''Sezon sonunda bizle olmayacak herhalde, ağır bir maddesi var.'' ifadelerini kullanarak ayrılığın sinyallerini vermişti.

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA