Şenol Güneş'ten ayrılık açıklaması! - Fotomaç
18 Nisan 2019, Perşembe

Şenol Güneş'ten ayrılık açıklaması!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Beşiktaş'tan ayrılıp Milli Takım'a gideceği yönündeki iddialar hakkında açıklamalarda bulundu.

Güneş şu ifadeleri kullandı:

"Milli takımın başına geçeceği yönündeki iddialar sorulan Güneş, "Benim bilgim yok şu anda. Sosyal medyaya katılmıyorum. Sosyal medyadan bana yansıyan bir çok şey var ama ilgilenmiyorum. Dalgalar nereye gider bilmiyorum. Sosyal medya 3 senedir beni gönderiyordu. Şu anda tek konsantre olduğum şey Bursaspor maçı. Diğer şeyleri maçtan sonra konuşuruz"

GALERİ DEVAM EDİYOR

MAÇ SONU AÇIKLAMALARI

"Oyunun büyük bölümünde oyun ve skor üstünlüğümüz vardı. 70. dakikadan sonraki bölümde, takım hem pas yüzdesi, hem oyun temposu olarak iyiyken, düşüş oldu, fiziksel düşüşler oldu. İyi oynamak bize rakip oluyor bazen, onun altında eziliyoruz."

"Burak Yılmaz, kalitesi belli bir oyuncu. Takımını seviyor, Beşiktaş'ın bağrından çıkmış. Gittiğinde sorumluluk olarak, ahlak değeri olarak en iyisini yapmaya çalışan bir oyuncu. İmaj kırılmaları oldu. Hem Beşiktaş'ın, hem Türk futbolunun ona ihtiyacı var."

"Burak golden çok, takımın oynamasına yardım edebilecek bir golcü. Pres de yapıyor, pas da atıyor, gol de atıyor. Bunların hepsini yapabilmesi için moralinin yerine olması lazım. Attığı gol bence taraftarın desteğine göre az. Ben de sahada olsam, ben de atardım."

"Bu maçı kazandık, şimdi Malatya maçına hazırlanacağız. Eksiklerimizi düzeltip, zor bir Malatya maçı oynayacağız. Lig yarışının ne olacağına daha sonra bakarız. Güzel futbol, alınan sonuçlara göre değişir."

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN