Kevin-Prince Boateng'den Beşiktaş itirafı! - Son dakika Beşiktaş haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
31 Mayıs 2020, Pazar

Kevin-Prince Boateng'den Beşiktaş itirafı!

Beşiktaş'ın Ganalı yıldızı Kevin-Prince Boateng, Alman basınına önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye'deki durumundan ve Beşiktaş'a gelme sürecinden de bahseden yıldız futbolcu flaş bir itirafta bulundu. "Türkiye'de bir futbolcu, kraldır." ifadelerini kullanan Boateng'in dikkat çeken açıklamaları...

Beşiktaş'ın başarılı futbolcusu Kevin-Prince Boateng Alman basınına bir röportaj verdi.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Türkiye'deki durumundan ve Beşiktaş'a transfer olma sürecinden de bahseden yıldız futbolcu, corona virüsü ile ilgili de konuştu. İşte Beşiktaş'ın Ganalı yıldızının açıklamaları:

Çok sabırsız bir adamım. 40 günden fazladır evde ailemleyim ve pozitif düşünmeye, tünelin sonundaki ışığı görmeye çalışıyorum. Herkesin böyle olamadığı günler olabilir ancak çocuğumuz böyle anlarda ortaya çıkıyor ve 'Corona virüsü bitince sonunda okula gidebileceğim' diyor. Ona peşimde dolanma dedim.

24 saatimizi olabildiğince güzel geçirmeye çalışıyoruz. Ailece insanların yüzünde bir gülümseme oluşturabiliyorsak, mutlu oluyoruz. Biz eğleniyoruz gerçekten, gülüyoruz. Oğlum sürekli 'Baba, ne zaman yeni video çekeceğiz' diyor.

"TÜRKİYE'DE FUTBOLCU KRALDIR"

Beşiktaş taraftarı gerçekten fanatik. Sokaklarda yürüyemiyorsun, çılgına dönüyorlar. Türkiye, sana kral olarak davranılacağın az ülkeden biri. Restoranda aşçı çıkıyor ve seninle tokalaşıyor çünkü sen onun yemeğini yediğin için gurur duyuyor. Türkiye'de bir futbolcu, kraldır.

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA