Beşiktaş'ta yeni hoca cepteymiş! Fikret Orman... - Fotomaç
18 Nisan 2019, Perşembe

Beşiktaş'ta yeni hoca cepteymiş! Fikret Orman...

Başkan Fikret Orman, "Şenol hoca takımın başında ama Lucescu bırakırsa Milli Takım'a gidebilir" diyerek kapıyı aralarken, Tamer Tuna ile sezon sonuna kadar prensip anlaşması yapıldığı öğrenildi

Beşiktaş yönetiminin, Şenol Güneş'in ayrılma ihtimaline karşı bir süredir teknik adam arayışları içinde olduğu ortaya çıktı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Başkan Fikret Orman ve yönetiminin Şenol Güneş'in eski yardımcısı Tamer Tuna ile prensipte anlaştığı iddia edildi.

Güneş'in Milli Takım'a sezon bitmeden gitme ihtimaline karşılık yapılan bu operasyonda Kartal'ın efsane futbolcusu Sergen Yalçın'ın da adının gündeme geldiği ancak Yalçın'ın halen Alanyaspor'u çalıştırmasından dolayı isminin rafa kaldırıldığı öğrenildi.

Yönetim sezon sonuna kadar Tuna ile yola devam etmek, yeni sezona ise 100. yılında takımı şampiyon yapan Lucescu'ya imza attırmak düşüncesinde.

BAŞKAN ORMAN GİDİŞE VİZE VERDİ
Başkan Orman, geçtiğimiz cumartesi gecesi yayıncı kuruluşa bağlanarak, "Lucescu Milli Takım'dan ayrılır ve Şenol hoca da Milli Takım'a gitmek isteyebilir. Bunlar olabilecek şeyler. Abartmaya gerek yok. Ancak hoca şu an takımın başında" sözleriyle aslında Güneş'in gidişine "vize" verdiğini kamuoyuna duyurmuş oldu.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN