Galatasaray Başkan adayı Burak Elmas ekibini tanıttı!

Mayıs ayında başkanlık seçimine gidecek olan Galatasaray'da, başkan adaylığını açıklayan Burak Elmas listesini resmen duyurdu. Elmas ekibini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla açıkladı. İşte o isimler...

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 02 Mart 2021 Salı 20:25

, Mayıs ayında başkanlık seçimine gidecek. Sarı-kırmızı kulüpte adaylardan Burak Elmas listesini duyurdu.

Seçim kampanyası için kurulan 'Birlikte Çok Şey Başaracağız' adlı bir Twitter hesabından paylaşılan açıklamada şu ifadeler yer aldı.

', çağdaş değerler bilinciyle yoğrulmuş bir grup aydınlanmacı öğrencinin ortaya koyduğu düşünce biçimidir. Nesillerden nesillere aktarılan ve zamana uyum sağlayarak gelişen bir değerler bütünüdür.

Bu değerlere inananların yaktıkları meşale, birlikte çok şey başaracağımızı defalarca göstermiştir. Burak Elmas ve ekibi olarak, bu meşaleyi taşımak ve Galatasaray'ın 115 yıllık geleneklerini günümüzün çağdaş spor yönetimi anlayışıyla birleştirmek için yola çıkıyoruz.

Galatasaray'ın geleceği için herkesi dinleyen, hesap veren, doğru insanları doğru görevlere getiren; deneyimli, dinamik, tutkulu ve vizyoner bir yönetim anlayışının gerekli olduğuna inanıyoruz. Paylaşımcı, yetki veren, şeffaf ve kurumsal bir yönetim anlayışını kulübümüze kalıcı olarak yerleştirmek; Galatasaray'ı geleneklerine ve geleceğe yakışır bir üslup ile temsil etmek istiyoruz.

Bir yılın değil, gelecek 50 yılın Galatasaray'ı için birlikte çok şey başaracağız. Çünkü biz Galatasaray'ız.''

Burak Elmas'ın ekibinde kimler var?
Galatasaray'da başkan adayı Burak Elmas'ın listesinde şu isimler yer alıyor:

Burak Elmas, , , , , , , , , , , , , , Özen Kuzu, Mehmet Şenol, A. Serhat Demirel

SON DAKİKA