Son dakika: 'da 'e imza atıyor! İşte sözleşme detayları

Senegalli golcü için ile kulübü her konuda anlaştı. Sarı-kırmızılı takımın sponsor hastanesinde sağlık kontrolünden geçen 29 yaşındaki futbolcu, işlemler tamamlanınca 'ye gidecek ve resmi imzayı atacak. İşte sözleşme detayları...

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 28 Ocak 2021 Perşembe 12:59 Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2021 Perşembe 13:41

'da ile yollar ayrılıyor. DHA'nın servis ettiği habere göre, sabah saatlerinde Galatasaray'ın sponsor hastanesinde sağlık kontrolünden geçen Mbaye Diagne işlemler tamamlanınca 'ye gidecek ve yeni kulübü 'a imzayı atacak.

Bu transferi de doğruladı. Diagne'nin ayrılığı sonrası Galatasaray harcama limitinde artış yakalamış olacak. Sarı Kırmızılı ekipte giden isimlerin netleşmesi sonrası gelecek isimler konusunda da hareketlilik yaşanması bekleniyor.

TRANSFER DETAYLARI BELLİ OLDU!
yorumcusu , Mbaye Diagne'nin sözleşme detaylarını açıkladı. Buna göre, Senegalli golcünün kiralama bedeli 800 bin euro olacak. küme düşmezse satın alma opsiyonu devreye girecek.


2019 yılında 'dan 'a transfer olan Mbaye Diagne, sarı-kırmızılı takımda beklenen performansı gösteremedi. Galatasaray'dan ekibi 'ye kiralanan ve sezon başında geri dönen Senegalli futbolcu, teknik heyetin gözüne giremedi ve yolların ayrılmasına karar verildi.

SON DAKİKA