'nın menajerinden cevabı! ...

'ın gündeminde yer alan için basını flaş bir iddiada bulunarak, tecrübeli golcünün sarı-kırmızılı takımı reddedip ile anlaştığını duyurmuştu. Golcü oyuncunun menajeri ise bu iddialar hakkında flaş açıklamalarda bulundu. İşte o sözler... (fotomac.com.tr / DIŞ HABERLER)

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 01 Aralık 2020 Salı 17:02

ekibi Al-Nasr'dan ayrılan ve birçok kulüple ismi anılan , 'ın da gündemine gelmişti. basınında ise yıldız isim hakkında sarı-kırmızılı taraftarları üzen bir iddia yer almıştı.

Haberde, 'nın 'ı reddederek, Rus devi 'nın teklifine 'evet' dediği ve kısa sürede resmi imzaların atılacağı öne sürülmüştü.

Yaşanan bu gelişme Rus basınında büyük yankı uyandırırken, 'nın menajeri , konuyla ilgili flaş bir açıklamada bulundu.

İddiaların üzerinden henüz 1 saat geçmeden açıklamada bulunan Harris, oyuncusunun 'yı seçtiği yönündeki haberleri kesin bir dille yalanladı.

"CSKA MOSKOVA HABERLERİ DOĞRU DEĞİL"
Rus 'sport-express' sitesinin haberine göre 'nın menajeri Harris, iddialar hakkında, "Bu bilgi doğru değil. , Ahmed Musa'nın her zaman yuvası olacaktır ancak 'ın görüşmesinde başarısız olduğu iddiaları gerçeği yansıtmıyor. Haber doğru değil, bekleyeceğiz ve göreceğiz" diye konuştu.

"MENAJERİME BIRAKTIM"
, daha önce hakkındaki bir soruya, "Galatasaray ile birlikte farklı kulüplerden ilgi olduğu doğru ancak bu durumla ben değil, menajerim ilgileniyor. O benim ne istediğimi iyi biliyor." açıklamasında bulunmuştu.

SON DAKİKA